Matesis Mühendislik

Matesis Mühendislik

Matesis Mühendislik, Haziran 2016 tarihinde İrfan İnanç YILDIZ ve Selim KAYAN tarafından kurulmuştur. Binaların Mekanik Tesisatlarının projelendirilmesi ve taahhüdü amacıyla kurulan şirket, kurulduğu günden itibaren müşterilerine kaliteli mühendislik hizmeti verme amacındadır.

Özellikle yüksek katlı binalar, eğitim binaları ve karma projeler konusunda uzman kadrosuyla çalışan Matesis Mühendislik, yüzyılların mesleği mühendisliği, teknolojiyle buluşturuyor.

Matesis Mühendislik olarak hizmet verdiğimiz tasarım, danışmanlık ve taahhüt alanlarında günümüz modern kompleks yapıları için gelişmiş teknoloji, bilgi ve deneyimi eklemleyerek mekanik projelerde doğru malzeme, optimal maliyet ve zaman çözümleri üretiriz.

Bilginin proje bazlı optimizasyonunu sağlayarak tasarım aşamasından saha süreçlerine, tüm adımlarda müşterilerimizin yanında olur, projeyi çevresel, kültürel, maliyet, hız, güvenilirlik ve kalite başlıklarıyla bütünsel ele alırız.

Kadromuzda görev alan uzmanlarımızla proje ihtiyaçlarına göre ekiplerimizi oluşturup, odaklanmış bilgi ve tecrübe ile mükemmelliği hedef alırız.