Matesis Mühendislik

Kurumsal

Organizasyon ve İş Akış Şeması

Organizasyon Şeması

organizasyon semasi

İş Akış Şeması

is akis semasi
Ekibimiz

ekibimiz

KURUCU ORTAKLAR

selim kayan

İRFAN İNANÇ YILDIZ

KURUCU ORTAK

irfan inanc yildiz

SELİM KAYAN

KURUCU ORTAK

EKİBİMİZ

caner okan

CANER OKAN

ŞANTİYE ŞEFİ

kadriye turan

KADRİYE TURAN

PROJE MÜHENDİSİ

ezgi yolsal

EZGİ YOLSAL

ŞANTİYE ŞEFİ

fahrettin cirali

FAHRETTİN ÇIRALI

PROJE MÜHENDİSİ

mustafa evsen

MUSTAFA EVSEN

PROJELER KOORDİNATÖRÜ

busra yildirim

BÜŞRA YILDIRIM

STAJYER MÜHENDİS

mert tayci

MERT TAYCI

STAJYER MÜHENDİS

melek karakaya

MELEK KARAKAYA

İDARİ GÖREVLİ

Şirket Profili

Matesis Mühendislik, Haziran 2016 tarihinde İrfan İnanç YILDIZ ve Selim KAYAN tarafından kurulmuştur. Binaların Mekanik Tesisatlarının projelendirilmesi ve taahhüdü amacıyla kurulan şirket, kurulduğu günden itibaren müşterilerine kaliteli mühendislik hizmeti verme amacındadır.

Özellikle yüksek katlı binalar, eğitim binaları ve karma projeler konusunda uzman kadrosuyla çalışan Matesis Mühendislik, yüzyılların mesleği mühendisliği, teknolojiyle buluşturuyor.

Matesis Mühendislik olarak hizmet verdiğimiz tasarım, danışmanlık ve taahhüt alanlarında günümüz modern kompleks yapıları için gelişmiş teknoloji, bilgi ve deneyimi eklemleyerek mekanik projelerde doğru malzeme, optimal maliyet ve zaman çözümleri üretiriz.

Bilginin proje bazlı optimizasyonunu sağlayarak tasarım aşamasından saha süreçlerine, tüm adımlarda müşterilerimizin yanında olur, projeyi çevresel, kültürel, maliyet, hız, güvenilirlik ve kalite başlıklarıyla bütünsel ele alırız.

Kadromuzda görev alan uzmanlarımızla proje ihtiyaçlarına göre ekiplerimizi oluşturup, odaklanmış bilgi ve tecrübe ile mükemmelliği hedef alırız.

Kalite Politikamız

Matesis Mühendislik, uzman kadrosu ile gelişen teknolojiyi takip ederek; çevreye duyarlı, müşteri memnuniyetinin ve çalışan güvenliğinin sağlandığı, kalite, iş güvenliği ve çevre standartlarına uygun hizmet anlayışı içerisindedir. Bu doğrultuda firmamız, ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Sistemi, BS OHSAS 18001–2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ve ISO 14001- 2004 Çevre Yönetim Sistemi’nin gerekliliklerini hizmet verdiği tüm faaliyet alanlarında yerine getirmektedir. 

KALİTE POLİTİKAMIZ

 • Proje, imalat, montaj ve diğer hizmetler ile azami seviyede müşteri memnuniyetinin sağlanması.
 • Teknolojiyi sürekli takip ederek her zaman rakiplerinden önde olma isteğinin oluşturulması.
 • Hizmetlerin zamanında, emniyetli, ekonomik bir şekilde ve kaliteden ödün verilmeden gerçekleştirilmesi.
 • Çevre ve İSG mevzuatına uygun olarak doğaya saygılı olunması, çalışanları için sağlıklı ve güvenli iş ortamının sağlanması.

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

 • Çevre ile ilgili yasal mevzuatlara ve düzenlemelere uyulması.
 • Üretilen atıkların, doğaya atılmasını önleyerek, çevreye ve insana zarar vermeyecek şekilde bertaraf edilmesi.
 • Doğal kaynakların kullanımının azaltılarak, geri dönüşümlü malzemelerin kullanımına özen gösterilmesi.
 • Çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve tedarikçilerimizin çevre konusunda bilinçlendirilmesi.

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

 • İSG Yönetim Sisteminin; ulusal kanun ve yönetmelikler, uluslararası yükümlülükler, projenin yapıldığı ülkedeki kanun ve yönetmelikler, üyesi olunan ulusal ve uluslararası kuruluşların şartları, şartname gerekleri, müşteri ve diğer paydaşlarının beklentileri doğrultusunda uygun dokümantasyonun oluşturarak yapılandırılması.
 • İSG çalışmaları kapsamında üst yönetim tarafından her türlü kaynağın tahsis edilerek, çalışanlarımız ile birlikte alt yüklenici ve tedarikçi firma elemanlarının eğitimlerle bilinçlendirilmesi.
 • Tüm çalışanların yaptığı işe uygun ekipman/teçhizatı kullanarak, ilgili prosedür ve talimatlara göre sorumluluklarının bilincinde ve çevreye zarar vermeyecek şekilde faaliyetlerinin yürütülmesi.
 • Oluşturduğu İSG kültürü ile merkez, şantiye ve işletmelerinde çalışanlarına güvenli ve sağlıklı iş ortamının sağlanması, aldığı önlemlerle iş kazası ve meslek hastalıkları riskinin en aza indirilmesi.
Matesis Kariyer

Matesis Mühendislik olarak belirlenen hedeflere ve başarılara ulaşmakta en önemli faktörün insan olduğunun farkındayız ve bunu kendimize temel ilke edinerek çalışmaktayız. Hedeflerimizi gerçekleştirmenin gücünü çalışanlarımızdan almaktayız ve çalışanlarımızla birlikte büyümekteyiz.

Ekibimizin bir parçası olmak istiyorsanız, özgeçmişinizi aşağıdaki mail adresine gönderebilirsiniz.

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.